WYKAZ KLUBÓW SPORTOWYCH

Lp.NazwaSiedziba, osoba do kontaktu, tel./mail
1.Uczniowski klub Sportowy „Jordanek”Przy SP w Jordanowie
2.Ludowy Uczniowski Klub Sportowy
w Juszczynie
Przy SP w Juszczynie
3.Uczniowski Klub Sportowy w Tarnawie DolnejPrzy SP w Tarnawie Dolnej
4.Uczniowski Klub Sportowy „Grot”Przy SP nr 2 w Stryszawie
5.Uczniowski Klub Sportowy „Jastrząb”Przy SP w Jachówce
6.Uczniowski Parafialny Klub Sportowy „Zorza”Przy Parafii NMP Nieustającej Pomocy 34-206 Krzeszów, 33 874 81 74
7.Uczniowski Klub Sportowy „Bystrzanin”Przy SP w Bystrej
8.Uczniowski Klub Sportowy „Zgoda”34-220 Białka 334
9.Uczniowski Klub Sportowy „Taekuondo”Przy ZS w Jordanowie
10.Uczniowski Klub Sportowy „Gronik”Przy SP w Grzechyni
11.Uczniowski Klub Sportowy „Sidzinka”Przy SP Nr 1 w Sidzinie
12.Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Sprint”34-240 Jordanów, ul. Słowackiego 2/3 – Stanisław Morawa, 694 098 109
13.Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Vigor”34-242 Łętownia 286 – Artur Jałocha,                   18 27 73 001
14.Uczniowski Klub Sportowy „Koskowa Góra”Przy SP w Żarnówce
15.Klub Sportowy „Bystra”34-235 Bystra – Kazimierz Wójtowicz
16.Klub Sportowy „Dąb”34-236 Sidzina 998
17.Uczniowsko – Ludowy Klub Sportowy „Lachowice”34-232 Lachowice 232B – Piotr Grajny
18.Ludowy Klub Sportowy „Jałowiec”34-205 Stryszawa 278E – Kazimierz Kłapyta
19.Ludowy Klub Sportowy „Żuraw”Remiza OSP w Krzeszowie – Krzysztof Ćwiertnia
20.Uczniowski Klub Sportowy „Gladiator”34-200 Sucha Beskidzka, os. Beskidzkie 11/25 – Mariusz Pyka
21.Ludowy Klub Sportowy „Lachy” Lachowice-Hucisko34-232 Lachowice 232 – Krzysztof Chorąży
22.Uczniowski Klub Sportowy „Bieganie.pl”34-205 Stryszawa 400a – Rafał Kukla
23.Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”Przy SP Nr 1 w Suchej Beskidzkiej
24.Uczniowski Klub Sportowy „Delta”34-240 Jordanów, ul. Konopnickiej 2 – Piotr Firek
25.Uczniowski Klub Sportowy „Highlanders Beskidy”34-200 Sucha Beskidzka, ul. Pod Modrzewiami 2 – Sylwester Mglej
26.Uczniowski Klub Sportowy „Kobylanka”34-233 Kurów 192 – Adam Szwed
27.Uczniowski Klub sportowy „Dziadki”34-200 Sucha Beskidzka, ul. Słoneczna 32 – Tomasz Gielas
28.Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak”34-200 Sucha Beskidzka, ul. Płk. Semika 1 –  – przy LO
Zarejestrowane w KRS
29.Klub Sportowy „Bór” w Toporzysku34 – 240 Jordanów,
Toporzysko 454
30.Uczniowski Klub Sportowy „Jasień”34-200 Sucha Beskidzka, ul. Płk. Semika 3 – Łukasz Miklusiak, 33 874 22 18
31.Ludowy Klub Sportowy „Jordan”34 – 240 Jordanów,
ul. Rynek 1
32.Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Suchej Beskidzkiej
34- 200 Sucha Beskidzka,
ul. Mickiewicza 19
33.Gminny Klub Sportowy „Świt” w OsielcuWiejski Dom Kultury w Osielcu 34 – 785 Osielec
34.Klub Sportowy „WATRA”
w Zawoi
34 – 222 Zawoja 2075
35.Ludowy Klub Sportowy „Garbarz”
w Zembrzycach
34 – 210 Zembrzyce 584
36.Ludowy Klub Sportowy „Huragan” Skawica34 – 221 Skawica 278
37.Ludowy Klub Sportowy „Technik”
w Suchej Beskidzkiej
34 – 200 Sucha Beskidzka,
ul. Spółdzielców 1
38.Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych „KARAKORUM”34-240 Jordanów, os. Wrzosy 2/3
39.Miejski Klub Sportowy „Babia Góra” Sucha Beskidzka34 – 200 Sucha Beskidzka,
ul. Mickiewicza – Stadion Sportowy
40.Miejski Klub Sportowy „HALNIAK” Maków Podhalański34 – 220 Maków Podhalański,
ul. Sportowa 2
41.Ludowy Klub Sportowy „NAROŻE”
w Juszczynie
34 – 231 Juszczyn 254
42.Beskidzki Klub karate „SEITEDO”34 – 200 Sucha Beskidzka,
os. Na Stawach 6/24
43.Klub Sportowy „Napravia” w Naprawie34 – 240 Jordanów,
Naprawa 477
44.Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” w Suchej Beskidzkiej (brak KRS)34 – 200 Sucha Beskidzka,
ul. 29 stycznia 2
45.Ludowy Klub Sportowy w Bieńkówce34 – 212 Bieńkówka, Dom Wiejski 51
46.Łucznicze Towarzystwo Sportowe „Zamek Suski” w Suchej Beskidzkiej34 – 200 Sucha Beskidzka,
ul. Zamkowa 1
47.Wiejski Klub Sportowy „GROM”
w Grzechyni
34 – 220 Maków Podhalański,
Grzechynia 209
48.Ludowy Klub Sportowy „Strzelec”
w Budzowie
34 – 211 Budzów 532
49.Ludowy Klub Sportowy „Błyskawica”
w Marcówce
34 – 210 Zembrzyce,
Marcówka 134
50.Wiejski Klub Sportowy „TEMPO” Białka34 – 220 Maków Podhalański,
Białka
51.Stowarzyszenie Sportowe Nadzieje – Młody Jordan34-240 Jordanów, os. Wrzosy 5/25
52.Stowarzyszenie Motocross Team Rapacz Klub-MTR-Osielec34 – 234 Osielec 396
53.Ludowy Klub Sportowy „Tarnawianka”34 – 210 Zembrzyce,
Tarnawa Dolna 272
54.Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi34-222 Zawoja 2000
55.Jednostka Strzelecka 3031 Sucha Beskidzka imienia I Brygady Górskiej Korpusu Ochrony Pogranicza34-220 Białka 127
56.Stowarzyszenie „Mocni Pomocni”34-232 Lachowice 232B
57.Stowarzyszenie „Polish Football Talent”34-211 Budzów 35 – Krzysztań Szymon
58.Stowarzyszenie Wiejskie Klub Sportowy „TEMPO” w Białce34-220 Białka 558
59.Klub Sportowy SPORTUP34-200 Sucha Beskidzka, ul. Nad Stawami 14B, e-mail: karolmiskowiec@gmail.com
60.Stowarzyszenie KRUCAFUX CYRCHEL TEAM34-210 Tarnawa Dolna 189, e-mail: cyrchel@krucafux.pl
61.Uczniowski Klub Sportowy „Zawojak”34-222 Zawoja 2075– Grzegorz Hajda, 606 792 572
62.Suski Klub Lekkoatletyczny34-200 Sucha Beskidzka, ul. Płk. Tadeusza Semika 2 e-mail: lekkoatletyka@interia.pl