aktualności :
Wydział Edukacji i Zdrowia

WYKAZ KLUBÓW SPORTOWYCH

Lp.

Nazwa

Siedziba, osoba do kontaktu, tel./mail

1.

Uczniowski klub Sportowy „Jordanek”

Przy SP w Jordanowie

2.

Uczniowski Klub Sportowy „Groń”

 

Przy SP w Osielcu

 

3.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy
w Juszczynie

Przy SP w Juszczynie

4.

Uczniowski Klub Sportowy w Tarnawie Dolnej

Przy SP w Tarnawie Dolnej

5.

Uczniowski Klub Sportowy „Grot”

Przy SP nr 2 w Stryszawie

6.

Uczniowski Klub Sportowy „Jasień”

Przy SP nr 2 w Suchej Beskidzkiej

7.

Uczniowski Klub Sportowy „Jastrząb”

Przy SP w Jachówce

8.

Uczniowski Klub Sportowy „Strzelec”

Przy SP nr 1 w Budzowie

9.

Uczniowski Parafialny Klub Sportowy „Zorza”

Przy Parafii NMP Nieustającej Pomocy 34-206 Krzeszów, 33 874 81 74

10.

Uczniowski Klub Sportowy „Zawojak”

34-222 Zawoja 35A – Grzegorz Hajda, 606 792 572

11.

Uczniowski Klub Sportowy „Bystrzanin”

Przy SP w Bystrej

12.

Uczniowski Klub Sportowy „Zgoda”

34-220 Białka 334

13.

Uczniowski Klub Sportowy „Taekuondo”

Przy ZS w Jordanowie

14.

Uczniowski Klub Sportowy „Gronik”

Przy SP w Grzechyni

15.

Uczniowski Klub Sportowy „Sidzinka”

Przy SP Nr 1 w Sidzinie

16.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Sprint”

34-240 Jordanów, ul. Słowackiego 2/3 – Stanisław Morawa, 694 098 109

17.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Vigor”

34-242 Łętownia 286 – Artur Jałocha,                   18 27 73 001

18.

Uczniowski Klub Sportowy „Natura”

Przy ZS w Makowie Podhalańskim

19.

Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik”

Przy ZS w Suchej Beskidzkiej

20.

Uczniowski Klub Sportowy „Koskowa Góra”

Przy SP w Żarnówce

21.

Klub Sportowy „Bystra”

34-235 Bystra – Kazimierz Wójtowicz

22.

Klub Sportowy „Dąb”

34-236 Sidzina 998

23.

Uczniowsko – Ludowy Klub Sportowy „Lachowice”

34-232 Lachowice 232B – Piotr Grajny

24.

Ludowy Klub Sportowy „Jałowiec”

34-205 Stryszawa 278E – Kazimierz Kłapyta

25.

Ludowy Klub Sportowy „Żuraw”

Remiza OSP w Krzeszowie – Krzysztof Ćwiertnia

26.

Uczniowski Klub Sportowy „Gladiator”

34-200 Sucha Beskidzka, os. Beskidzkie 11/25 – Mariusz Pyka

27.

Ludowy Klub Sportowy „Lachy” Lachowice-Hucisko

34-232 Lachowice 232 – Krzysztof Chorąży

28.

Uczniowski Klub Sportowy „Jasień”

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Płk. Semika 3 – Łukasz Miklusiak, 33 874 22 18

29.

Uczniowski Klub Sportowy „Bieganie.pl”

34-205 Stryszawa 400a – Rafał Kukla

30.

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”

Przy SP Nr 1 w Suchej Beskidzkiej

31.

Uczniowski Klub Sportowy „Delta”

34-240 Jordanów, ul. Konopnickiej 2 – Piotr Firek

32.

Uczniowski Klub Sportowy „Highlanders Beskidy”

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Pod Modrzewiami 2 – Sylwester Mglej

33.

Uczniowski Klub Sportowy „Kobylanka”

34-233 Kurów 192 – Adam Szwed

34.

Uczniowski Klub sportowy „Dziadki”

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Słoneczna 32 – Tomasz Gielas

35.

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak”

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Płk. Semika 1 – Jan Zadora – przy LO

 

Jesteś tutaj:   Strona główna Uczniowskie Kluby Sportowe
Zobacz również

 

klim

 

 

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008.