Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, w czwartek 12 października starosta suski Józef Bałos i wicestarosta Zbigniew Hutniczak wręczyli nagrody dla wyróżnionych dyrektorów oraz nauczycieli szkół i placówek prowadzonych przez powiat suski. Podczas uroczystego spotkania w siedzibie starostwa powiatowego podziękowali nagrodzonym za zaangażowanie oraz wykonywaną na co dzień pracę pedagogiczną i wychowawczą. Starostowie złożyli również pedagogom życzenia dalszych sukcesów oraz wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Nagrodę starosty suskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze oraz zaangażowanie w pracę na zajmowanym stanowisku  w 2023 roku otrzymali:

Grażyna Borzestowska – dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  w Makowie Podhalańskim,

Anna Sala – dyrektor LO nr I im. M. Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej,

Aneta Drobny – dyrektor ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej,

Iwona Sobel – dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Makowie Podhalańskim,

Iwona Turchan –dyrektor ZS im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie,

Rafał Rapacz – dyrektor ZS im. H. Kołłątaja w Jordanowie,

Sławomir Kudzia – dyrektor ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej,

Karol Krawczyk – dyrektor Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Sidzinie,

Małgorzata Kłapyta – nauczyciel ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej,

Magdalena Smyrak – Bogdan – nauczyciel ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej,

Dorota Paleczny – kierownik internatu ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej,

Beata Szafraniec – nauczyciel ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej,

Dorota Majcherek – Pochroń – nauczyciel LO nr I im. M. Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej,

Magdalena Kornaś – nauczyciel ZS im. H. Kołłątaja w Jordanowie,

Katarzyna Wojdyła – Jaromin – nauczyciel ZS im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie,

Bogusława Malina – nauczyciel SOSW  w Makowie Podhalańskim,

Aneta Mołocznik – nauczyciel pedagog PPP w Makowie Podhalańskim,

Jadwiga Tempka – nauczyciel wychowawca SSM w Sidzinie.