W sobotę 28 maja na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Stryszawie, dzięki ofiarności licznych sponsorów i ludzi dobrej woli, odbyła się kolejna impreza charytatywna organizowana celem wsparcia Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Tarnawie Górnej. Głównym punktem imprezy był bez wątpienia mecz piłkarski, w którym naprzeciwko siebie stanęły zespoły gwiazd piłki nożnej i estrady oraz przedsiębiorców, prowadzone przez świetnych trenerów: Franciszka Smudę i Bogdana Zająca. Ambasadorem spotkania był natomiast Adam Nawałka, a puchary uczestnikom meczu, w imieniu starosty Józefa Bałosa i przewodniczącego rady powiatu Jana Banasia puchary wręczyli: członek zarząd powiatu Joanna Stypuła oraz radny powiatu Piotr Talaga.
Nie zabrakło także innych atrakcji – na scenie muzycznej zaprezentowali się: sobowtór Freddiego Mercury’ego, Kamil Kołodziejczyk z zespołem “Zbyrcoki” oraz grupa “Roger”, a na najmłodszych czekały m.in. zabawy integracyjne polsko-ukraińskie, dmuchane zamki, koniki, sportowe samochody, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy i duże bańki. Dodatkowo podczas trwania imprezy dostępny był “MAMMOBUS”, w którym każda chętna osoba mogła wykonać badania mammograficzne, można było także dokonać rejestracji jako DAWCY SZPIKU.
Partnerami imprezy były: Urząd Gminy Stryszawa, Woodica oraz Turbopomoc.

fot. sucha24.pl